StRuNa, jest to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów porównujących ze sobą ponad 250 różnych projektów studenckie z wielu branż.  W tym roku przyznawano nagrody w 11 kategoriach m.in. Opiekun Naukowy Roku, Projekt Roku, StRuNa-TECH, StRuNa-MED, czy Konferencja Naukowa Roku.

W dniach 13-15 listopada odbyła się 11. Edycja. W kategorii StRuNa-TECH 2020 projekt Lodz Solar Team podlegający pod SKN Miłośników Motoryzacji z Politechniki Łódzkiej otrzymał wyróżnienie ustępujący tylko laureatom kategorii: KN Inżynierów Transportu Publicznego z Politechniki Poznańskiej z projektem „PUTrain” oraz KN Robotyków z Politechniki Warszawskiej „Przygotowanie drużyny robotów humanoidalnych na zawody piłki nożnej RoboCup Soccer”.

Studenckie Koło Naukowe Miłośników Motoryzacji zostało już po raz drugi wyróżnione podczas Kongresu Kół Naukowych – poprzednio w 2016 roku.
Jest to dla zespołu jak również dla uczelni ogromne wyróżnienie.