To był zaszczyt przeprowadzić z 1 Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Łodzi spotkanie “Solidność, ekologia i Lodz Solar Team – czyli dlaczego warto studiować na Politechnice Łódzkiej”.  Spotkanie w pandemicznej rzeczywistości, przeprowadzone w formie online, pozwoliło grupie uczniów z 1 LO poznać jak w praktyce wygląda studiowanie na Politechnice Łódzkiej oraz jakie zalety ten fakt za sobą niesie.

Co więcej, uczniowie mieli możliwość zapoznania się z najciekawszymi, ekologicznymi projektami, rozwijanymi obecnie na uczelni. Dzięki temu, z całego serca na to liczymy, już za rok po maturze, staną ramię w ramię z nami w największych badaniach poprawiających dzisiejszy świat na lepsze!

Projekt został zrealizowany dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi