23 września zapadnie na długo w naszej pamięci. Film, który wspólnymi siłami udało nam się stworzyć wreszcie ujrzał światło dzienne. Dzięki możliwości zorganizowania Kina Samochodowego, mogliśmy podzielić się z innymi naszą przygodą, wspomnieniami oraz emocjami, które towarzyszyły nam podczas zmagań w Australii.
To niesamowite jak wiele osób zdecydowało się uczestniczyć w premierze naszego filmu “Eagle Two – przez pustynię Australii” Parking został zapełniony niemal do ostatniego miejsca. Tłum osób po premierze filmu obok naszych samochodów Eagle One oraz Eagle Two pokazał nam to, jak interesujący i intrygujący jest temat elektromobliności. Mamy jeszcze większy zatrzyk energii i motywacji do dalszych działań.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli wczoraj z nami i wspólnie przeżywali tę niesamowitą przygodę, którą Lodz Solar Team miał okazję doświadczyć rok temu podczas Mistrzostw Świata Bridgestone World Solar Challenge w Australii.
Specjalne podziękowania pragniemy złożyć Rektorowi Politechniki Łódzkiej, prof. dr hab. inż. Krzysztofowi Jóźwikowi, który zaszczycił nas swoją obecnością. Dziękujemy za niezwykle ważne i motywujące dla nas słowa, które nie tylko stały się natchnieniem do jeszcze bardziej intensywnej pracy, ale również pokazały, że Politechnika Łódzka pamięta i docenia wysiłek od lat wkładany przez Lodz Solar Team.
Dla osób, które nie mogły z nami być – nic straconego. Wkrótce film zostanie opublikowany na Naszym kanale na YouTube, a cała relacja z Kina Samochodowego będzie dostępna na naszej stronie.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam podczas premiery, przyczynili się do powstania i upamiętnienia bardzo ważnego dla nas wydarzenia.